Mobil Bursa Bursa firmaları, Bursa Şehir fırsatları, Bursa Etkinlikleri, ,Bursa Şehir Portalı

Zafer Partisi Nilüfer İlçe Başkanlığından Anlamlı Ziyaret
Zafer Partisi Nilüfer İlçe Başkanlığından Anlamlı Ziyaret

Zafer Partisi Nilüfer İlçe Başkanlığından Anlamlı Ziyaret

Zafer Partisi Nilüfer İlçe Başkanlığından Anlamlı Ziyaret

Ankara'da mazbatasını  alan Işıl Esgin,  Bursaya gelir gelmez teşkilatını toplayıp Hamitler Garnizon Şehitliğine gitti.


Işıl Esgin'in şehitlik ziyaretine Zafer Partisi Bursa Il Başkanı Halil Ibrahim Aydın ve Yıldırım Ilçe Başkanı Hasan Taştan da katıldı.


Şehitlik anıtının önünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehirler için saygı duruşunda bulunan ekip, ardından İstiklal marşını okudu.


Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından hep birlikte şehit kurganlarını ziyarete geçip dua okudular.


Işıl ESGİN ile yaptığımız sohbette, milli değerlerimizin vazgeçilmez olduğunu vurgularken, şunları söylemiştir;
"Biz vatanımızda rahat nefes alıyorsak, şehitlerimize borçluyuz..Vatan uğruna can veren şehitlerimizi arada bir değil, sık sık ziyaret etmeliyiz, ediyoruz da..Bu vatan kimlerin sayesinde ayakta duruyor, kimlerin sayesinde nefes alıp uyuyabiliyoruz, görmeliyiz.Çok çok acı da olsa, şehitlikteki hüzünlü ama, buram buram kahramanlık kokan, gerçek vatan sevdasını yüzümüze çarpan havayı hissetmeliyiz..Ne demiş Atsız, "kahramanlık saldırıp bir daha dönmemektir!".
Işte burada da Atsız dizelerindeki gibi can veren kahramanlar yatıyor.2015, 2016  yılında uçmağa varan yiğitlerimiz, burada..Kıbrıs gazilerimiz, burada..Kore gazilerimiz, burada..Her gelişimizde olduğu gibi, Gazi Mezarlığını, Polis Mezarlığını,  Askeri Mezarlığı ziyaret ettik.
Vatan sevdalısı Türk Milliyetçilerinin yürek sızısı çözüm süreci şehitlerimiz burada..Onları hiç unutmadık! Buradan askeri törenle uğurladığimız Bursa'nın ilk çözüm süreci şehidi Bahadır Aydın, İlyas Kaygusuz, İlker Çelikcan Komutanımız ve diğerleri..Hiç unutmadık..Buraya her gelişimizde, çözüm sürecinin şehitlerini anarken yüreğimiz sızlar, yanar..Bir başka  hüzünleniriz..O yiğitleri koruyamamış olmanın çaresizliği, hüznü çöker bedenimize..Ve o an ant içeriz Türk'ün öç günü için..Çelikcan komutanımızın 15 askerini korumak için nasıl kahramanca saldırdığı belirir gözümüzde! 
Çözüm sürecinin mimarları, bu vatan hainleri ile ortak olan, destek verenler bir gün yüce Türk Milletinin önünde hesap verecekler..Ant olsun ki, Zafer Partimizin iktidarında yiğitlerimiz ihanet süreçlerinde yalnız bırakılmayacak! Terörist ile sadece mücadele edilecek, dağdaki teröristlere taviz verilmeyecektir! 
Nilüfer İlçe Başkanlığı olarak, İl yönetimimiz ve Yıldırım Ilçe yönetiminin de desteğiyle şehitlerimizi ziyaret ettik..
İlk ziyaretimizi Garnizon Şehitliğine gerçekleştirdikten sonra, Nilüfer İlçe olarak projelerimizi hayata geçirmek için yoğun çalışmalarımıza başlıyacağız..Nilüferde okuyan, yazan, araştıran, Nilüferin sorunlarına hassas, her şeyden önce vatan delisi bir ekibimiz var.Nilüfer ilçemiz için en iyisi neyse, onu yapacağız her alanda.Yarından itibaren arkadaşlarımızla kolları sıvayıp, sahaya iniyoruz.Nilüfer ilçenin her yanında bizi görebilirsiniz.
Partimizin kurucusu Prof.Dr sayın Ümit Özdağ'ın dediği gibi Türklük, Atatürk,  Cumhuriyet,  Atatürk ilkeleri ile sorunu olmayan herkes ile birlikte çalışmaya hazırız.Yeniden üreten Türkiye olmak için çok çalışacağız.Türkiye Cumhuriyetimiz 'ın kurucu ilkeleri ve Atatürk ile sorunu olan kimseden oy istemiyoruz! Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçilerini partimize davet ediyoruz. 
Ne mutlu TÜRKÜM diyene!"
Demiştir. Şehitlik ziyaretini bitirdikten sonra ekip, "Eren Bülbül" filmini birlikte izlemek için Hamitlerden ayrıldı.
Zafer Partisi Nilüfer İlçe Başkanlığı'nın  projelerini önümüzdeki günlerde göreceğiz.Ancak Türkçü çizgilerinden ödün vermeyecekleri kesin.