Mobil Bursa Bursa firmaları, Bursa Şehir fırsatları, Bursa Etkinlikleri, ,Bursa Şehir Portalı

Bursa için Meteorolojiden sıcaklık açıklaması
Bursa için Meteorolojiden sıcaklık açıklaması

Bursa için Meteorolojiden sıcaklık açıklaması

Bursa için Meteorolojiden sıcaklık açıklaması

Bursa’da haftanın ikinci iş gününde de termometrelerdeki yükseliş devam ederken, hafta sonuna kadar sıcaklıklar 4-5 derece daha artacak. İşte detaylar…

Haftanın ikinci iş gününün sabah saatlerine 7 derecelik sıcaklıkla güne başlayan Bursa’da parçalı bulutlu ve güneşli bir gökyüzü şehre hakim.

Öğle saatlerine kadar 20 derecelere ulaşan termometreler en yüksek 23 dereceyi ölçerken, parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü akşam saatlerine kadar etkili oluyor.

Akşam saatlerinden itibaren yeniden düşüşe geçen sıcaklık gece yarısına kadar 13 derecelere kadar geriliyor.

HAFTA BOYU SICAKLIK YÜKSELECEK

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre hafta sonuna kadar Bursa genelinde sıcaklık yükselişi devam edecek.

Yarın için (ÇARŞAMBA) yapılan tahminlere göre, sabah saatlerinde en düşük 10 derece olarak ölçülen hava sıcaklığı gün doğumuyla birlikte yükselişe geçerken, gün içerisinde en yüksek 22 dereceye ulaşıyor.

PERŞEMBE günü de benzer bir hava durumu beklenirken, az bulutlu ve bol güneşli bir gün yaşanacak olan Bursa genelinde hava sıcaklığı en yüksek 22 derece olarak ölçülecek.

CUMA günü için yapılan tahminlerinde termometrelerdeki yükselişin hız kazanacağı bildirilirken, gün içerisinde en yükske sıcaklık 26 derece olacak.

CUMARTESİ günü ise sabah saatlerinde en düşük 13 derece olarak ölçülen sıcaklık, gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte 27 dereceye kadar yükseliyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (10 MAYIS 2022)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ