Mobil Bursa Bursa firmaları, Bursa Şehir fırsatları, Bursa Etkinlikleri, ,Bursa Şehir Portalı

GÖRÜKLEDE ZAFER SESLERİ
GÖRÜKLEDE ZAFER SESLERİ

GÖRÜKLEDE ZAFER SESLERİ

GÖRÜKLEDE ZAFER SESLERİ

Zafer Partisi Nilüfer  İlçe Başkanlığı, Görükle Yerleşim Mevkiinde stant etkinliği düzenledi. "Zafere Doğru" adını verdikleri etkinlikte çok sayıda üye kaydı gerçekleştiren Nilüfer Ilçe Teşkilatı,  etkinlikten çok memnun ayrıldı.
Geçiçi sığınmacıların kendi vatanlarına dönmeleri için çok sayıda imza toplayan Zafer Partililer, aynı zamanda vatandaşların derdini dinledi.
Akşam geç saatlere kadar süren etkinlik sonrasında Işıl Başkan ile sohbet ettik.


Işıl Başkan; "Türklüğün nereye doğru gittiğini gören, ona göre çalışan, keskin gözlü Türkler vardır." Ulu Türkçü Yusuf AKÇURA'nın çok sevdiğim sözündeki "keskin gözlü Türkler" tanımı, bana göre son kale Zafer Partisi çatısı altında vatan için elini taşın altına koyan Türklerdir.26 Ağustos 2021'de Kuvvayi Milliye ruhuyla kurulan Zafer Partisinde yer alan herkes, Türk Ulusunun aydınlık geleceği için çalışmaktadır. Kadını, erkeği, genci ve yaşlısı hepimiz  sınırları yol geçen hanı olmayan, milli güvenlik tehdidi altında kalmayan, doktoruna, gencine, üniversitelisine sahip çıkan, bilimin ışığında  aydınlık Türkiye'ye kavuşana kadar çalışmaya ant içtik.Kadınlarımizın, gençlerimizin, sığınmacılardan öyle canı yanmış ki, her imza kampanyamızda vatandaşlarımızın serzenişlerini duyuyoruz. Yüce Türk Milletinin bu sızılarını duymazdan gelmek, ancak milli hassasiyeti olmayan, şahsi ikbal ve gelecek için çalışan siyasilerin izleyeceği yoldur.


Yüksek oranda genç nüfusu, öğrenci kesimi barındıran Görükle'de Zafer Partimize, Genel Başkanımız Sayın Ümit Özdağ'a inancın, güvenin tam olduğunu  görmek kıvanç verici. 
Görükle'de bize destek olan halkımıza tekrar tekrar teşekkür ederim. Bizi daha da  yüreklendirdiler.
Zafere giden yol emek ister, kararlılık ister, cesaret ister. İnanın,  zafer uzak değil. Hatta çok yakın. Nilüfer halkımızın da kararlılığını görmemek imkansız. Yeni saha etkinliklerimizde görüşmek dileğiyle, esen kalın. Siz değerli İRT Ailesine de başarılar diliyorum.