Bursa Şehir Portalı

CEYHUN YILMAZ BURSADAN RÜZGAR GİBİ GEÇTİ
CEYHUN YILMAZ BURSADAN RÜZGAR GİBİ GEÇTİ

CEYHUN YILMAZ BURSADAN RÜZGAR GİBİ GEÇTİ

Ünlü komedyen, oyuncu, radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz’a kültür mahallesi sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Beşevler semtindeki diğer mahallelerden ve sanatseverlerden Ceyhun Yılmaz’ı görmek isteyenler yağan yağmura rağmen, koltukları doldurdu.

Ceyhun Yılmaz şehitlerimizi saygıyla andı !

31 Ekim pazar günü gerçekleşen Kültür Cumhuriyet Festivalinde ünlü sanatçı, izleyicilerden gelen yoğun istek üzerine kendisiyle bütünleşen Dumlupınar hikayesini anlattı.

Ceyhun Yılmaz anlatımında Çanakkale Boğazının en dar ve derin kesiminde bulunan nara açıklarında kaybettiğimiz Dumlupınar şehitlerini saygı ve rahmetle andı.

Anlatım esnasında mahalle sakinleri duygu dolu anlar yaşadı. Ceyhun Yılmaz’ın anlatımıyla zihinlerde hayat bulan hikayenin ardında

“Ah bir ataş var “ türküsünün çalınmasıyla duygulanan mahalleli, aziz şehitlerimizi bir kez daha minnetle andı.Cumhuriyetin 98. Yılının kutlamaları vesilesiyle organize edilen Kültür Cumhuriyet Festivalinde Ceyhun Yılmaz konuşmasıyla sevenleri büyüledi

ve festival kapsamında stand açan mahalleli ile tek tek tanıştı ve sohbet etti. Ceyhun Yılmaz mütevazı tavrı ile sevenlerinin ve mahalle halkının gönlünü tekrar fethetti.Kendisine gösterilen yoğun ilgiden memnun kalan Ceyhun Yılmaz başka etkinliklerde buluşma dileğiyle programa veda etti.