Mobil Bursa Bursa firmaları, Bursa Şehir fırsatları, Bursa Etkinlikleri, ,Bursa Şehir Portalı

KEMTAT - Mustafakemalpaşa, Bursa
KEMTAT Mustafakemalpaşa, Bursa

İletişim Bilgileri

Yetkili
İBRAHİM DRAKMAN
Telefon
Gsm
Fax
Belirtilmemiş
E-Mail
Web
İl / İlçe
Bursa / Mustafakemalpaşa
Adres
Organize Sanayii Bölgesi 2. Cadde No.14 Mustafakemalpaşa/BURSA
Sosyal

Mekan Resimleri

Konum Bilgileri

Sosyal Medyada Paylaş

Firma Resimleri

Eklenmiş Resim Bulunmuyor.

Mekan Rezervasyon

Mekan Açıklama

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kullandığımız bütün malzemelerin tamamen doğal yollarla elde edilmiş olmasına ekstra hassasiyet gösteriyoruz. Sağlığınızı riske atacak herhangi bir malzeme kullanmıyor ve ürünlerimizi el değmeden hazırlıyoruz. Türkiye’nin en çok tercih edilen tatlı markası olma yolunda ilerlerken bu enfes kalburabastı sayesinde ağzınızın tadını bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Tadı ile anne eli değmiş gibi hissi veren ve beslenme uzmanlarımız tarafından en doğru oranlarda kalori belirlemesi yapılarak hazırlanan tatlılarımızın lezzetini yaşarken doğru bir tercih yaptığınızın farkına varacaksınız. Bu enfes ürünümüze sahip olmak ve fiyat avantajlarından faydalanmak için hemen sipariş vermelisiniz!

 

DIRAKMAN Sütlü ve Unlu Mamulleri San. Tic. LTD. ŞTİ.

1982 Yılında Küçük S.S. ’de Kurulan DIRAKMAN Sütlü ve Unlu Mamulleri San. Tic. LTD. ŞTİ., 2016 yılında Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde 3000 m² kapalı alanda son teknolojiye uygun, temiz, hijyenik ve tüm yasal şartlara uygun olarak, el değmeden üretime başlanmıştır. Hem ulusal, hem de uluslararası pazarda kendine yer kazanan tatlımız KEMTAT markası adı altında lezzet sırrımız Kemalpaşa Peynir Tatlımız nihai tüketiciye ulaşmaktadır.

Mekan Özellikleri

tatlı
Otopark
Kredi Kartı
Eve Paket Servis
Açık Alan
Ücretsiz Wifi
Rezervasyon
Organizasyon
Canlı Müzik
DJ Performansı