Mobil Bursa Bursa firmaları, Bursa Şehir fırsatları, Bursa Etkinlikleri, ,Bursa Şehir Portalı

  • 18.6064
  • 19.2689
  • 22.2686
Bursa konaklama

Bursa konaklama

Bursa’da nerede kalınır? Türkiye’nin en kalabalık dördüncü şehri Bursa, farklı tatil alternatifleri sunan bölgeleriyle her gezgin için cezbedici bir rota olabiliyor.

Öncelikle Bursa dünden bugüne ev sahipliği yaptığı binlerce medeniyetin izleriyle kültür & tarih odaklı geziler için oldukça tatmin edici bir şehir. Her köşede, her sokakta tarihi bir yapı, hikayesi olan bir anıt görmeniz mümkün.

Hem yaz hem kış turizmine yönelik doğal güzellikleriyle ise doğa seyahatleri için en güzel alternatiflerden. Yazın Mudanya’dan Trilye’ye deniz tatili, kışın Uludağ, her mevsimlik küçük kaçamaklar içinse Gölyazı, İznik Gölü gibi Bursa sınırları içerisinde pek çok alternatif rota bulabilirsiniz.

Bursa’nın dikkat çekici bir diğer özelliğiyse tabii ki yeme içme! İskenderden köfteye, kestane şekerinden zeytine Bursa’da yeme içme için yöresel onlarca seçenek var.

Bunlar dışında Bursa’da kültür & sanat, gece hayatı, alışveriş gibi zaman geçirmek için daha birçok olanak bulmanız da mümkün.

Ee durum böyle olunca Bursa seyahatini maksimum verim ve keyifle geçirmek için Bursa’da nerede kalınır sorusuna en uygun cevabı da bulmak gerekiyor.

Bu rehberde Bursa’da konaklama için en ideal Bursa konaklama bölgelerini ve Bursa otelleri arasından en güzellerini sizin için derledim. Umarım yararlı olur! Şimdiden iyi tatiller.