Mobil Bursa Bursa firmaları, Bursa Şehir fırsatları, Bursa Etkinlikleri, ,Bursa Şehir Portalı

  • 18.6064
  • 19.2689
  • 22.2686
Yepyeni bir heyecanla herkese merhaba.

Yepyeni bir heyecanla herkese merhaba.

Murat Yücel

Yazar

Yazarın toplam 1 yazısı bulunmaktadır.

Yepyeni bir heyecanla herkese merhaba.

Yepyeni bir heyecanla herkese merhaba.

Sevinçle heyecanla tanıyan tanımayan herkese MERHABA.


Gerçekten çoook uzun bir zaman olmuş köşe yazısı yazmayalı. Nasıl başlayayım, nasıl bir giriş yapayım o kadar çok düşündüm ki ve şu sonuca vardım: Ben planlı bir hayat yaşayamadığım gibi yazımın da planı olmayacağına karar verip ya Allah Bismillah deyip başladım yazmaya. Yazı nereye varır, birlikte göreceğiz :)


Bursa medyası ile tanışma tarihimiz 2013 yılında 3 kardeşin ortak kararı ile olmuştu. o zamandan 2021 tarihine  8 yıl geçmiş. Dile kolay tam 8 yıl. 


Pek iyi geriye dönüp baktığımızda ne kazanmışız diye düşündüğümde Kocamannnn bir kazık pardon TECRÜBE kazanmışız. 


Siyasetin kirli yüzünü, İnsanların birbirlerini nasıl kullandıklarını, koltuk için en yakınlarını nasıl sattıklarını, arkasından dünya kadar saydıkları liderlerini başkanlarını yüzyüze geldiklerinde nasıl başardıklarını hala anlayamadığım yalakalıklarını görmüş oldum. 


2013 tarihinde kimsenin çıkmaya cesaret edemediği ÜLKÜCÜ  MEDYA olmaya cesaret ederek kuruduğumuz KENT16 medya grubuna nasıl sahip çıkılmadığını da gördük. KENT16 Medya grubunun nasıl yalnız bırakıldığını da gördük.


Ve (ÜSTÜNE ALINAN HERKES ALINABİLİR SORUN YOK) Siyasetle uğraşanların kendi menfaatleri için insanaları nasıl bozuk para gibi harcadığınıda gördüm.


Sonuç ne mi oldu sevgili dostlar? Artık akıllandım ve siyasete hiç bulaşmadan Bursa'mızın eksiği olan bu şehir portalını kurdum.


Bu portalda neler mi olacak? Bursa haberleri, Bursa'nın en güzel mekanları, en seçkin  firmaları, şehir fırsatları, nerede konaklanır ve aklınıza gelecek Bursamızla alakalı her aradğınızı bulabileceğiniz bir portal olacak. İlerleyen zamanlar içersinde Fazla bir köşe yazarı kadrosu düşünmüyorum çünkü bu şehir portalını siyasetten uzak tutmayı hedefliyorum. Siyaset olmadan adı üzerinde MOBİL BURSA  Bursamızın portalı.


Haydi Bismillah diyerek HERKESE MERHABA.